conti_spz825cl
conti_spz825cl_2
conti_spz825cl
conti_spz825cl_2
CONTI SPZ825CL powerspan v-riem 825 x 10 mm zwart
 8,68 incl. BTW
  • Lengte: 825
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 825 mm
  • Binnenlengte Li: 787 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654197
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ825CL
Lengte
825
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
825 mm
Binnenlengte li
787 mm