conti_spz722cl
conti_spz722cl_2
conti_spz722cl
conti_spz722cl_2
CONTI SPZ722CL powerspan v-riem 722 x 10 mm zwart
 7,56 incl. BTW
  • Lengte: 722
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 722 mm
  • Binnenlengte Li: 684 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671149
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ722CL
Lengte
722
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
722 mm
Binnenlengte li
684 mm