conti_spz2650cl
conti_spz2650cl_2
conti_spz2650cl
conti_spz2650cl_2
CONTI SPZ2650CL powerspan v-riem 2650 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2650
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2650 mm
  • Binnenlengte Li: 2612 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665643
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2650CL
Lengte
2650
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2650 mm
Binnenlengte li
2612 mm