conti_spz2120cl
conti_spz2120cl_2
conti_spz2120cl
conti_spz2120cl_2
CONTI SPZ2120CL powerspan v-riem 2120 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2120
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2120 mm
  • Binnenlengte Li: 2082 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664912
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2120CL
Lengte
2120
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2120 mm
Binnenlengte li
2082 mm