conti_spz1837cl
conti_spz1837cl_2
conti_spz1837cl
conti_spz1837cl_2
CONTI SPZ1837CL powerspan v-riem 1837 x 10 mm zwart
 19,32 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
  • Lengte: 1837
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1837 mm
  • Binnenlengte Li: 1799 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653862
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1837CL
Lengte
1837
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1837 mm
Binnenlengte li
1799 mm