conti_spz1687cl
conti_spz1687cl_2
conti_spz1687cl
conti_spz1687cl_2
CONTI SPZ1687CL powerspan v-riem 1687 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1687
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1687 mm
  • Binnenlengte Li: 1649 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653817
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1687CL
Lengte
1687
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1687 mm
Binnenlengte li
1649 mm