conti_spz1387cl
conti_spz1387cl_2
conti_spz1387cl
conti_spz1387cl_2
CONTI SPZ1387CL powerspan v-riem 1387 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1387
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1387 mm
  • Binnenlengte Li: 1349 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653688
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1387CL
Lengte
1387
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1387 mm
Binnenlengte li
1349 mm