conti_spz1347cl
conti_spz1347cl_2
conti_spz1347cl
conti_spz1347cl_2
CONTI SPZ1347CL powerspan v-riem 1347 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1347
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1347 mm
  • Binnenlengte Li: 1309 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653671
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1347CL
Lengte
1347
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1347 mm
Binnenlengte li
1309 mm