conti_spz1077cl
conti_spz1077cl_2
conti_spz1077cl
conti_spz1077cl_2
CONTI SPZ1077CL powerspan v-riem 1077 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1077
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1077 mm
  • Binnenlengte Li: 1039 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653534
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1077CL
Lengte
1077
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1077 mm
Binnenlengte li
1039 mm