conti_spc8500cr
conti_spc8500cr_2
conti_spc8500cr
conti_spc8500cr_2
CONTI SPC8500CR CONTI V ADVANCE riem SPC 8500 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 8500
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 8500 mm
  • Binnenlengte Li: 8416 mm; 331,338 inch
  • Buitenlengte La: 8529 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970710
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC8500CR
Lengte
8500
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
8500 mm
Binnenlengte li
8416 mm; 331,338 inch
Buitenlengte la
8529 mm