conti_spc8500cl
conti_spc8500cl_2
conti_spc8500cl
conti_spc8500cl_2
CONTI SPC8500CL powerspan v-riem 8500 x 22 mm zwart
  • Lengte: 8500
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 8500 mm
  • Binnenlengte Li: 8416 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665315
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC8500CL
Lengte
8500
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
8500 mm
Binnenlengte li
8416 mm