conti_spc8000cl
conti_spc8000cl_2
conti_spc8000cl
conti_spc8000cl_2
CONTI SPC8000CL powerspan v-riem 8000 x 22 mm zwart
  • Lengte: 8000
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 8000 mm
  • Binnenlengte Li: 7916 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670517
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC8000CL
Lengte
8000
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
8000 mm
Binnenlengte li
7916 mm