conti_spc6700cl
conti_spc6700cl_2
conti_spc6700cl
conti_spc6700cl_2
CONTI SPC6700CL powerspan v-riem 6700 x 22 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 6700
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 6700 mm
  • Binnenlengte Li: 6616 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670494
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC6700CL
Lengte
6700
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
6700 mm
Binnenlengte li
6616 mm