conti_spc4750cl
conti_spc4750cl_2
conti_spc4750cl
conti_spc4750cl_2
CONTI SPC4750CL powerspan v-riem 4750 x 22 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4750
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 4750 mm
  • Binnenlengte Li: 4666 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817658942
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC4750CL
Lengte
4750
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
4750 mm
Binnenlengte li
4666 mm