conti_spc4500cl
conti_spc4500cl_2
conti_spc4500cl
conti_spc4500cl_2
CONTI SPC4500CL powerspan v-riem 4500 x 22 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4500
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 4500 mm
  • Binnenlengte Li: 4416 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659062
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC4500CL
Lengte
4500
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
4500 mm
Binnenlengte li
4416 mm