conti_spc4250zar
conti_spc4250zar_2
conti_spc4250zar
conti_spc4250zar_2
CONTI SPC4250ZAR CONTI V POWER riem SPC 4250 ZAR
 413,30 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4250
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 4250 mm
  • Binnenlengte Li: 4166 mm; 164,015 inch
  • Buitenlengte La: 4279 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797382
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC4250ZAR
Lengte
4250
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
4250 mm
Binnenlengte li
4166 mm; 164,015 inch
Buitenlengte la
4279 mm