conti_spc2500cl
conti_spc2500cl_2
conti_spc2500cl
conti_spc2500cl_2
CONTI SPC2500CL powerspan v-riem 2500 x 22 mm zwart
  • Lengte: 2500
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 2500 mm
  • Binnenlengte Li: 2416 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817658959
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC2500CL
Lengte
2500
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
2500 mm
Binnenlengte li
2416 mm