conti_spc12500
conti_spc12500_2
conti_spc12500
conti_spc12500_2
CONTI SPC12500 CONTI V riem SPC 12500
Productomschrijving:
  • Ommantelde V-riemen voor veeleisende aandrijvingen in de gehele werktuigbouw
  • Klassiek profiel volgens DIN 2215
  • Smal profiel volgens DIN 7753
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -55 °C tot +70 °C
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm)
  • Lengte: 12500
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 12500 mm
  • Binnenlengte Li: 12416 mm; 488,818 inch
  • Buitenlengte La: 12529 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858745479
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC12500
Lengte
12500
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
12500 mm
Binnenlengte li
12416 mm; 488,818 inch
Buitenlengte la
12529 mm