conti_spc12410zar
conti_spc12410zar_2
conti_spc12410zar
conti_spc12410zar_2
CONTI SPC12410ZAR CONTI V POWER riem SPC 12410 ZAR
 1.293,97 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 19.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Lengte: 12410
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 12410 mm
  • Binnenlengte Li: 12326 mm; 485,275 inch
  • Buitenlengte La: 12439 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877045102
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC12410ZAR
Lengte
12410
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
12410 mm
Binnenlengte li
12326 mm; 485,275 inch
Buitenlengte la
12439 mm