conti_spb7500cr
conti_spb7500cr_2
conti_spb7500cr
conti_spb7500cr_2
CONTI SPB7500CR CONTI V ADVANCE riem SPB 7500 CR
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 7500
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 7500 mm
  • Binnenlengte Li: 7440 mm; 292,913 inch
  • Buitenlengte La: 7522 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V2953
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970505
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB7500CR
Lengte
7500
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
7500 mm
Binnenlengte li
7440 mm; 292,913 inch
Buitenlengte la
7522 mm