conti_spb4500cr
conti_spb4500cr_2
conti_spb4500cr
conti_spb4500cr_2
CONTI SPB4500CR CONTI V ADVANCE riem SPB 4500 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4500
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4500 mm
  • Binnenlengte Li: 4440 mm; 174,803 inch
  • Buitenlengte La: 4522 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1772
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970338
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4500CR
Lengte
4500
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4500 mm
Binnenlengte li
4440 mm; 174,803 inch
Buitenlengte la
4522 mm