conti_spb4310cr
conti_spb4310cr_2
conti_spb4310cr
conti_spb4310cr_2
CONTI SPB4310CR CONTI V ADVANCE riem SPB 4310 CR 5V1700
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4310
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4310 mm
  • Binnenlengte Li: 4250 mm; 167,322 inch
  • Buitenlengte La: 4332 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1697
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970314
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4310CR
Lengte
4310
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4310 mm
Binnenlengte li
4250 mm; 167,322 inch
Buitenlengte la
4332 mm