conti_spb4000zar
conti_spb4000zar_2
conti_spb4000zar
conti_spb4000zar_2
CONTI SPB4000ZAR CONTI V POWER riem SPB 4000 ZAR
 255,36 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3940 mm; 155,118 inch
  • Buitenlengte La: 4022 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V1575
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817797238
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4000ZAR
Lengte
4000
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3940 mm; 155,118 inch
Buitenlengte la
4022 mm