conti_spb3870cr
conti_spb3870cr_2
conti_spb3870cr
conti_spb3870cr_2
CONTI SPB3870CR CONTI V ADVANCE riem SPB 3870 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3870
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3870 mm
  • Binnenlengte Li: 3810 mm; 150 inch
  • Buitenlengte La: 3892 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1524
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970260
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3870CR
Lengte
3870
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
3870 mm
Binnenlengte li
3810 mm; 150 inch
Buitenlengte la
3892 mm