conti_spb2800zar
conti_spb2800zar_2
conti_spb2800zar
conti_spb2800zar_2
CONTI SPB2800ZAR CONTI V POWER riem SPB 2800 ZAR
 180,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 34.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2800
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2800 mm
  • Binnenlengte Li: 2740 mm; 107,874 inch
  • Buitenlengte La: 2822 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V1102
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877047076
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2800ZAR
Lengte
2800
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2800 mm
Binnenlengte li
2740 mm; 107,874 inch
Buitenlengte la
2822 mm