conti_spb2500zar
conti_spb2500zar_2
conti_spb2500zar
conti_spb2500zar_2
CONTI SPB2500ZAR CONTI V POWER riem SPB 2500 ZAR
 163,46 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 08/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 56.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 08/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Loopcomfort
  • Geschikt voor hoge belastingen
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2500
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2500 mm
  • Binnenlengte Li: 2440 mm; 96,062 inch
  • Buitenlengte La: 2522 mm
  • Materiaal (koord): Aramide
  • Productlijn: CONTI V POWER
  • RMA: 5V984
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4064877045010
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2500ZAR
Lengte
2500
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2500 mm
Binnenlengte li
2440 mm; 96,062 inch
Buitenlengte la
2522 mm