conti_spb2325cl
conti_spb2325cl_2
conti_spb2325cl
conti_spb2325cl_2
CONTI SPB2325CL powerspan v-riem 2325 x 17 mm zwart
 45,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 34.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2325
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2325 mm
  • Binnenlengte Li: 2265 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817667173
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2325CL
Lengte
2325
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2325 mm
Binnenlengte li
2265 mm