conti_spb2180cl
conti_spb2180cl_2
conti_spb2180cl
conti_spb2180cl_2
CONTI SPB2180CL powerspan v-riem 2180 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2180
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2180 mm
  • Binnenlengte Li: 2120 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655804
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2180CL
Lengte
2180
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2180 mm
Binnenlengte li
2120 mm