conti_spb2150cl
conti_spb2150cl_2
conti_spb2150cl
conti_spb2150cl_2
CONTI SPB2150CL powerspan v-riem 2150 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2150
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2150 mm
  • Binnenlengte Li: 2090 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655781
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2150CL
Lengte
2150
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2150 mm
Binnenlengte li
2090 mm