conti_spb1875cl
conti_spb1875cl_2
conti_spb1875cl
conti_spb1875cl_2
CONTI SPB1875CL powerspan v-riem 1875 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1875
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1875 mm
  • Binnenlengte Li: 1815 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670760
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1875CL
Lengte
1875
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1875 mm
Binnenlengte li
1815 mm