conti_spa3382cr
conti_spa3382cr_2
conti_spa3382cr
conti_spa3382cr_2
CONTI SPA3382CR CONTI V ADVANCE riem SPA 3382 CR
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3382
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 3382 mm
  • Binnenlengte Li: 3336 mm; 131,338 inch
  • Buitenlengte La: 3399 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970062
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA3382CR
Lengte
3382
Breedte
12,7 mm
Hoogte
10 mm
Richtlengte ld
3382 mm
Binnenlengte li
3336 mm; 131,338 inch
Buitenlengte la
3399 mm