conti_spa2360cl
conti_spa2360cl_2
conti_spa2360cl
conti_spa2360cl_2
CONTI SPA2360CL powerspan v-riem 2360 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2360
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2360 mm
  • Binnenlengte Li: 2314 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671293
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2360CL
Lengte
2360
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2360 mm
Binnenlengte li
2314 mm