conti_spa2240cl
conti_spa2240cl_2
conti_spa2240cl
conti_spa2240cl_2
CONTI SPA2240CL powerspan v-riem 2240 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2240
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2194 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671286
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2240CL
Lengte
2240
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2194 mm