conti_spa1957cl
conti_spa1957cl_2
conti_spa1957cl
conti_spa1957cl_2
CONTI SPA1957CL powerspan v-riem 1957 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1957
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1957 mm
  • Binnenlengte Li: 1911 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671279
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1957CL
Lengte
1957
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1957 mm
Binnenlengte li
1911 mm