conti_spa1757cl
conti_spa1757cl_2
conti_spa1757cl
conti_spa1757cl_2
CONTI SPA1757CL powerspan v-riem 1757 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1757
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1757 mm
  • Binnenlengte Li: 1711 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817666336
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1757CL
Lengte
1757
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1757 mm
Binnenlengte li
1711 mm