conti_spa1507cl
conti_spa1507cl_2
conti_spa1507cl
conti_spa1507cl_2
CONTI SPA1507CL powerspan v-riem 1507 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1507
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1507 mm
  • Binnenlengte Li: 1461 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654920
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1507CL
Lengte
1507
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1507 mm
Binnenlengte li
1461 mm