conti_spa1207cl
conti_spa1207cl_2
conti_spa1207cl
conti_spa1207cl_2
CONTI SPA1207CL powerspan v-riem 1207 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1207
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1207 mm
  • Binnenlengte Li: 1161 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654791
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1207CL
Lengte
1207
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1207 mm
Binnenlengte li
1161 mm