conti_spa1180cl
conti_spa1180cl_2
conti_spa1180cl
conti_spa1180cl_2
CONTI SPA1180CL powerspan v-riem 1180 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1180
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1180 mm
  • Binnenlengte Li: 1134 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671217
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1180CL
Lengte
1180
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1180 mm
Binnenlengte li
1134 mm