conti_spa1082cl
conti_spa1082cl_2
conti_spa1082cl
conti_spa1082cl_2
CONTI SPA1082CL powerspan v-riem 1082 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1082
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1082 mm
  • Binnenlengte Li: 1036 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654760
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1082CL
Lengte
1082
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1082 mm
Binnenlengte li
1036 mm