conti_htd14966170cxp
conti_htd14966170cxp_2
conti_htd14966170cxp
conti_htd14966170cxp_2
CONTI HTD 966 14M 170 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14966170CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 966
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 966 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14966170CXP
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
966 mm