conti_htd891285cxa
conti_htd891285cxa_2
conti_htd891285cxa
conti_htd891285cxa_2
CONTI HTD 912 8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD891285CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 912
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 912 mm
  • Aantal tanden: 114
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042604
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD891285CXA
Lengte
912
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
912 mm