conti_htd590025cxp
conti_htd590025cxp_2
conti_htd590025cxp
conti_htd590025cxp_2
CONTI HTD 900 5M 25 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD590025CXP
 72,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 900
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 900 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD590025CXP
Lengte
900
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
900 mm