conti_htd38439cxp
conti_htd38439cxp_2
conti_htd38439cxp
conti_htd38439cxp_2
CONTI HTD 843 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD38439CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 843
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 843 mm
  • Aantal tanden: 281
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049535
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD38439CXP
Lengte
843
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
843 mm