conti_htd58009cxp
conti_htd58009cxp_2
conti_htd58009cxp
conti_htd58009cxp_2
CONTI HTD 800 5M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD58009CXP
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 800
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Aantal tanden: 160
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD58009CXP
Lengte
800
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
800 mm