conti_htd878485
conti_htd878485_2
conti_htd878485
conti_htd878485_2
CONTI HTD 784 8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD878485
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 784
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 784 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD878485
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
784 mm