conti_htd878430cxa
conti_htd878430cxa_2
conti_htd878430cxa
conti_htd878430cxa_2
CONTI HTD 784 8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD878430CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 784
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 784 mm
  • Aantal tanden: 98
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042468
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD878430CXA
Lengte
784
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
784 mm