conti_htd878430
conti_htd878430_2
conti_htd878430
conti_htd878430_2
CONTI HTD 784 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD878430
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 784
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 784 mm
  • Aantal tanden: 98
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858897727
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD878430
Lengte
784
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
784 mm