conti_htd878420
conti_htd878420_2
conti_htd878420
conti_htd878420_2
CONTI HTD 784 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD878420
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 784
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 784 mm
  • Aantal tanden: 98
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858897710
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD878420
Lengte
784
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
784 mm