conti_htd37539
conti_htd37539_2
conti_htd37539
conti_htd37539_2
CONTI HTD 753 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD37539
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 753
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 753 mm
  • Aantal tanden: 251
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD37539
Lengte
753
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
753 mm