conti_htd57409cxp
conti_htd57409cxp_2
conti_htd57409cxp
conti_htd57409cxp_2
CONTI HTD 740 5M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD57409CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 740
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 740 mm
  • Aantal tanden: 148
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817050937
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD57409CXP
Lengte
740
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
740 mm